HARMONOGRAM IMPREZ
HARMONOGRAM IMPREZ OGÓLNOSZKOLNYCH 2023/2024
W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. WINCENTEGO STYSIA W ŚWIDNICY
LP | NAZWA IMPREZY | TERMIN | ODPOWIEDZIALNI |
1. | Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 | 1. września | M. Trelak 2e1 |
2. | Kiermasz podręczników | wrzesień | A. Fila Samorząd Uczniowski, M. Bojanowska |
3. | Rocznica powstania „Solidarności” | wrzesień | M. Czuwara 5g |
4. | Narodowe czytanie „Nad Niemnem’’ E. Orzeszkowa | 8. września | A. Szkolak–Osiak A. Rogozińska 2e2 T. Kuszczak |
5. | Rocznica wybuchu II wojny światowej i agresji Związku Radzieckiego na Polskę | 17. września | J. Kowal 3e |
6. | Otrzęsiny klas pierwszych | wrzesień/październik | Klasy drugie wraz z wychowawcami |
7. | Rajd Ekonomika | wrzesień/październik | J. Bernacki 2fg |
8. | Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” | październik | T. Kuszczak |
9. | Dzień Chłopca i wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika | wrzesień | A. Fila, SU |
10. | Dzień Edukacji Narodowej | październik | A. Broszczak 3r A. Fila ,SU |
11. | Wyjazd studyjny do Muzeum Auschwitz – Birkenau, w ramach projektu NoHil | październik | A. Jackowiak |
12. | Ogólnopolski Tydzień Kariery | październik | J. Brońska M. Urbańska-Malucha J. Wróblewska J. Świątkowski |
13. | Konkurs Wiedzy o Prawie Pracy i BHP – etap szkolny | październik/listopad | A. Synowska |
14. | Dzień ze Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ | październik | P. Kryńska, M. Bojanowska, A. Jackowiak |
15. | Wystawa prac fotograficznych | cykl | Ł. Lesiów 5f M. Czerniatowicz J. Świątkowski B. Kliszczyk M. Pradelski |
16. | Światowy Tydzień Przedsiębiorczości | listopad | J. Brońska J. Wróblewska J. Świątkowski |
17. | Rocznica Odzyskania Niepodległości | 11. listopada | J. Bernacki 2fg, Samorząd Uczniowski |
18. | Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska znów wolna” | listopad | A. Jackowiak |
19. | Konkurs Piosenki Anglojęzycznej | listopad | nauczyciele języka angielskiego |
20. | Spotkania z poezją | listopad | M. Bojanowska |
21. | Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i Wprowadzenia Stanu Wojennego | grudzień | M. Witowski 1r |
22. | Jasełka w Ekonomiku | grudzień | J. Mączyńska ksiądz P. Pojasek |
23. | Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego | styczeń | A. Fila, Samorząd Uczniowski |
24. | Udział młodzieży w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy | styczeń | Samorząd Uczniowski A. Fila, J. Balawajder |
25. | Szkolny Konkurs Wiedzy „Omnibus” | styczeń/kwiecień | Komisja Przedmiotów Matem. – Przyrod. |
26. | Szkolna Liga Matematyczna klas 1-3 | styczeń/maj | M. Malak, A. Winnicki Hul K. Kuśnierz |
27. | Szkolny Konkurs Recytatorski | marzec | A. Szkolak-Osiak 4e |
28. | Dzień Sportu | 21. marca | nauczyciele wf |
29. | Międzynarodowy Dzień Teatru | marzec | M. Bojanowska, A. Fila |
30. | Program słowno – muzyczny „Żołnierze wyklęci” | marzec | M. Bojanowska, P. Kryńska |
31. | Dzień Otwarty w Ekonomiku | marzec/kwiecień | wszyscy nauczyciele |
32. | XX. Konkurs Języka Niemieckiego i Angielskiego | kwiecień | nauczyciele języków obcych |
33. | Rocznica Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej | kwiecień | K. Kuśnierz 1e1 |
34. | Dzień Patrona Szkoły Wincentego Stysia | kwiecień | I. Gregorczyk 1s |
35. | Akcja Społeczno – Edukacyjna „Żonkile” | kwiecień | A. Jackowiak, P. Kryńska |
36. | Tydzień Ekologiczny w Ekonomiku | kwiecień | A. Rogóż 5r M. Czuwara 5g |
37. | Dzień Przedsiębiorczości | kwiecień | A. Synowska J. Brońska J. Wróblewska |
38. | XXI Wojewódzki Turniej Przedsiębiorczości | kwiecień | M. Trelak 2e1 A. Rogóż 5r M. Ruszkowski |
39. | Pożegnanie klas maturalnych. | kwiecień | Wychowawcy klas 3s, 4e, 4fg, 4r, SU |
40. | Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja | maj | A. Czapracka – Sawko 1fg |
41. | Konkurs Wiedzy o Świdnicy | maj/czerwiec | M. Witowski, J. Balawajder J. Bernacki |
42. | Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 | czerwiec | I. Kasprzyk 4fg |
43. | Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 | wrzesień | M. Czerniatowicz 4fg |