HARMONOGRAM IMPREZ

HARMONOGRAM IMPREZ OGÓLNOSZKOLNYCH 2019/2020
LP NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNI
1 Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 2. września J.Mączyńska, 2TE, Samorząd Uczniowski
2 Rocznica powstania „Solidarności” wrzesień W.Cejmer, 4TE2
3 Narodowe czytanie nowel polskich 6. września A.Szkolak–Osiak, A.Rogozińska
4 Rocznica wybuchu II wojny światowej i agresji Związku Radzieckiego na Polskę 17. września M.Tomiałowicz, 3 LO
5 Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” wrzesień A.Szkolak–Osiak, A.Rogozińska
6 Wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika wrzesień A.Fila, SU
7 Salon Maturzystów wrzesień Wych. klas maturalnych
8 XX Rajd Ekonomika wrzesień-październik Ł.Lesiów, M.Witowski,
J.Bernacki
9 Otrzęsiny klas pierwszych. 7 października 2019 r. J.Mączyńska, 2TE i wych. klas drugich
10 Wycieczka przedmiotowa do Muzeum Gross-Rosen w Rogoźnicy wrzesień A.Jackowiak  
11 Dzień Edukacji Narodowej październik A.Fila, SU, A.Rogozińska, 2TOR
12 Ogólnopolski Tydzień Kariery październik J.Brońska, M.Urbańska-Malucha, J.Wróblewska, J.Świątkowski
13 Światowy Tydzień Przedsiębiorczości listopad J.Brońska, J.Wróblewska, J.Świątkowski
14 XVI. Konkurs Języka Niemieckiego i Angielskiego listopad/grudzień nauczyciele języków obcych
15 Rocznica Odzyskania Niepodległości 11. listopada A.Jackowiak, D.Karaszewski, A.Winnicki Hul, 1TFM, poczet sztandarowy
16 Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska znów wolna” listopad A.Jackowiak
17 Spotkania z poezją listopad M.Bojanowska
18 Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i Wprowadzenia Stanu Wojennego grudzień T.Podrzycki, 1LO
19 Udział młodzieży w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy styczeń Samorząd Uczniowski, A.Fila
20 Studniówka 25. stycznia wychowawcy klas 4T i 3LO
21 Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej styczeń/luty A.Jackowiak
22 Szkolny Konkurs Wiedzy „Omnibus” styczeń/kwiecień Komisja Przedmiotów Matem. – Przyrod.
23 Szkolna Liga Matematyczna klas 1-3 styczeń/maj M.Malak, A.Winnicki Hul
24 Konkurs Wiedzy o Prawie Pracy marzec A.Synowska
25 Szkolny Konkurs Recytatorski marzec A.Szkolak-Osiak, 4TE1
26 Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów marzec J.Mączyńska, ksiądz katecheta, wychowawcy klas maturalnych
27 Szkolny Dzień Św. Patryka marzec A.Fila, SU
28 Dzień sportu marzec nauczyciele w-f
29 Międzynarodowy Dzień Teatru marzec M.Bojanowska,
A.Fila
30 Program słowno – muzyczny „Żołnierze wyklęci” marzec M.Bojanowska, M.Czuwara, 1g
31 Rocznica Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej kwiecień I.Osiecka, 1TFG
32 Dzień Patrona Szkoły Wincentego Stysia kwiecień M.Malak, 1TE
33 Tydzień Ekologiczny w Ekonomiku kwiecień Ł.Lesiów, 1f, A.Rogóż, M.Czuwara, J.Bernacki, 2TGP
34 Dzień Przedsiębiorczości kwiecień A.Synowska, J.Brońska, J.Wróblewska
35 XX Wojewódzki Turniej Przedsiębiorczości kwiecień D.Lubieniecka
36 Pożegnanie klas maturalnych kwiecień wychowawcy klas 3 i 2LO, Samorząd Uczniowski
37 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja maj W.Ząbek, 1s
38 Konkurs Wiedzy o Świdnicy maj/czerwiec M.Witowski, J. Balawajder, J.Bernacki
39 Organizacja ogólnoszkolnej wycieczki zagranicznej czerwiec J.Bernacki, W.Zabek, J.Wróblewska
40 Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 czerwiec K.Czapla, 2LO
41 Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 wrzesień M.Urbańska-Malucha,  2e