HARMONOGRAM IMPREZ

HARMONOGRAM IMPREZ OGÓLNOSZKOLNYCH 2018/2019

LP. NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNI
1. Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. 3. września J. Brońska, 4TE2Samorząd Uczniowski
2. Rocznica powstania „Solidarności”. wrzesień M. Urbańska – Malucha 4TE1
3. Narodowe czytanie „Przedwiośnia” S. Żeromskiego 7 wrzesień A. Szkolak –OsiakA. Rogozińska
4. Rocznica wybuchu II wojny światowej i agresji Związku Radzieckiego na Polskę. 17. września W. Ząbek, 3LO
5. Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” wrzesień A. Szkolak –OsiakA. Rogozińska
6. Wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika wrzesień A. Fila, SU
7. Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej październik A. Szkolak –OsiakA. Rogozińska
8. Otrzęsiny klas pierwszych. październik J. Balawajder 2TRE
9. Wycieczka przedmiotowa do Muzeum Auschwitz-Birkenau wrzesień A. Jackowiak
10. Dzień Edukacji Narodowej. październik A. Fila ,SUM. Witowski 2TE1
11. Ogólnopolski Tydzień Kariery październik J. BrońskaM. Urbańska-MaluchaJ. WróblewskaJ.Świątkowski
12. Akcja „Adoptuj – nie kupuj! – Załoga buldoga” październik A. Kapusta3TOR
13. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości listopad J. BrońskaJ. WróblewskaJ. Świątkowski
14. XV. Konkurs Języka Niemieckiego i Angielskiego. listopad/grudzień nauczyciele języków obcych
15. Rocznica Odzyskania Niepodległości. 11. listopada A. JackowiakD. KaraszewskiA. Fila, SU
16. Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska znów wolna” listopad A. Jackowiak
17. Spotkania z poezją listopad M. Bojanowska
18. Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i Wprowadzenia Stanu Wojennego. grudzień K. Czapla, 1LO
19. Udział młodzieży w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. styczeń Samorząd UczniowskiA. Fila
20. Studniówka. styczeń wychowawcy klas 4T i 3LO
21. Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. styczeń/luty A. Jackowiak
22. Szkolny Konkurs Wiedzy „Omnibus” styczeń/kwiecień Komisja PrzedmiotówMatem. – Przyrod.
23. Szkolna Liga Matematyczna klas 1-3 styczeń/maj M. Malak,A. Winnicki Hul
24. Szkolny Konkurs Recytatorski. marzec A. Szkolak-Osiak, 3TE1
25. Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów. 15. marzec J. Mączyńska,wychowawcy klas maturalnych
26. Tydzień Angielski. marzec nauczyciele j. angielskiego
27. Szkolny Dzień Św. Patryka marzec A. Fila , SU
28. Dzień sportu. marzec nauczyciele w-f
29. Międzynarodowy Dzień Teatru. marzec M. Bojanowska,A. Fila
30. Program słowno – muzyczny „Żołnierze wyklęci”. marzec M. Bojanowska
31. Rocznica Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej. kwiecień A. Kapusta, 3TOR
32. Dzień Patrona Szkoły Wincentego Stysia. kwiecień M. Klimas , 1TFG
33. Tydzień Ekologiczny w Ekonomiku. kwiecień Ł. LesiówA. Rogóż 4TORM. Czuwara
34. Dzień Przedsiębiorczości. kwiecień A. SynowskaJ. BrońskaJ. Wróblewska
35. XIX Wojewódzki Turniej Przedsiębiorczości. kwiecień D. LubienieckaM.Wachowiak, 3TE2
36. Pożegnanie klas maturalnych. kwiecień Wychowawcy klas 3 i 2LO, Samorząd Uczniowski
37. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. maj A. Rogozińska, 1TOR
38. Konkurs Wiedzy o Świdnicy maj/czerwiec M. Witowski,J. Balawajder
39. Organizacja ogólnoszkolnej wycieczki zagranicznej czerwiec J. Bernacki
40. Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 czerwiec M. Tomiałowicz, 2LO
41. Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 wrzesień M. Trelak, 2TE