XVII GIEŁDA EDUKACYJNA W LUTOMI DOLNEJ

Dnia 13.03.2019r. odbyła się XVII Giełda Edukacyjna w Lutomi Dolnej. Zespół Promocyjny w składzie: Katarzyna Czapla i Monika Trelak oraz uczniowie: Michał Popkowski 1TOR, Jędrzej Uszpulewicz 1TFG, Wiktor Chromy 2TOR, Alicja Skawina 3TE2, Olivia Szyszka 3LO, Karolina Kluza 3TOR i Paulina Sołtys 3TOR aktywnie włączyli się w pracę na rzecz promocji naszej szkoły. Uczniowie, którzy nas odwiedzili: Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej, Szkoła Podstawowa im. L. Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym, Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Pszennie, Szkoła Podstawowa w Marcinowicach, Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej, Szkoła Podstawowa w Strzelcach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna im. H. Sienkiewicza w Cierniach. Zainteresowanie gimnazjalistów i ósmoklasistów naszymi kierunkami zarówno zawodowymi jak i klasą sportową było duże. W szczególności ciekawiły ich nowe kierunki kształcenia. Przedstawiliśmy uczniom prezentację o naszej szkole, film promocyjny, filmik finałowy z warsztatów na Politechnice Wrocławskiej w Akademickim Klubie Realizatorów Filmowych FOS oraz filmiki o stażach zagranicznych, które również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo uczniowie mogli zobaczyć produkty wykonane przez Mini Przedsiębiorstwo, obrazy namalowane przez uczniów z klas TOR, puchary zdobyte przez naszych sportowców oraz wiele innych osiągnięć naszych uczniów zapisanych w Kronikach Szkolnych.

Zespół Promocyjny

Skip to content