WALENTYNKI 2020 W EKONOMIKU – CZĘŚĆ 2

Jako że święto zakochanych w tym roku wypada podczas ferii zimowych, postanowiliśmy nieco przyspieszyć obchody Walentynek w naszej szkole. Dlatego też w piątek, 07.02.2020 uczniowie Ekonomika nosili na sobie czerwone serduszka, szkoła została odpowiednio udekorowana, na długiej przerwie szkolny radiowęzeł emitował miłosne piosenki, no i tego dnia odbył się też quiz wiedzy na temat tego niezwykłego uczucia, jakim jest miłość. W quizie udział wzięły pary uczniów z klas które zwyciężyły eliminacje pisemne. I tak w sali nr 5 pojawili się przedstawiciele klas:

  1. 4TE2
  2. 2TGP/TFM
  3. 2LO
  4. 1r
  5. 1s

Ich zadaniem było odpowiedzieć na często podchwytliwe i niełatwe pytania wymyślone przez Samorząd Uczniowski czy zaprezentować różnego rodzaju scenki rodzajowe (np. oświadczyć się czy jak najbardziej efektownie zaprosić partnerkę/a na randkę.) Sądząc po śmiechach na widowni, pary biorące udział w quizie miały niezłą zabawę. Odpowiedzi i występy uczniów oceniało Jury w składzie:

  1. Pani Marzena Bojanowska
  2. Pani Agnieszka Kawałko
  3. Pan Artur Fila

Na widowni zasiedli przedstawiciele klas oraz nauczyciele Ekonomika oraz Pan Dyrektor Krzysztof Osiak. Po krótkiej naradzie jednogłośnie ogłoszono, iż zwycięzcą tegorocznego walentynkowego quizu miłosnego zostali przedstawiciele klasy 2TGP/TFM. Otrzymali słodką nagrodę i pamiątkowy dyplom, podobnie jak pozostali uczestnicy quizu. Mam nadzieję że SU zorganizuje podobną zabawę w następne Walentynki.

Artur Fila, opiekun SU

Skip to content