SAMORZĄDOWE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Drodzy Nauczyciele, pracownicy i uczniowie Ekonomika!

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Wam w imieniu Samorządu Uczniowskiego życzenia szczęścia zdrowia i pomyślności. W ten wigilii czas chcemy życzyć Wam radosnych ale i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych  odpoczynku, zwolnienia tempa i nabrania dystansu do tego co wokół, oraz wielu  chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i radością.

Dlatego też życzymy Wam wszystkim:

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na szczęśliwy i pełen radości Nowy Rok, czekający tuż za rogiem.

Żebyśmy w tym nadchodzącym roku mogli zobaczyć nasze uśmiechy już bez maseczek, mieć lekcje w szkole i zobaczyć się naprawdę, a nie tylko na ekranie komputera. Żebyśmy nie musieli utrzymywać dystansu między sobą, a potrafili mieć dystans do otaczającej nas rzeczywistości.

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.

Tego właśnie w świąteczny czas życzy nasz szkolny samorząd – Wesołych Świąt!

Skip to content