UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE NAUKI KLAS MATURALNYCH

W dniu 29. kwietnia 2022 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych im. W. Stysia, odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas kończących edukację w naszej szkole:

– klasy 3LO, której wychowawcą był pan profesor Tomasz Podrzycki,

– klasy 4TE, której wychowawczynią była pani profesor Monika Trelak

– klasy 4TOR, której wychowawczynią była pani profesor Agnieszka Rogozińska

– klasy 4TFG, której wychowawcą był pan profesor Jacek Bernacki.

W imieniu społeczności uczniowskiej słowa pożegnania wygłosił przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Jakub Taraszkiewicz z klasy 3e.

Następnie głos zabrał Dyrektor ZSE – pan Krzysztof Osiak, który podziękował absolwentom, wychowawcom, rodzicom oraz nauczycielom. Wspólny wysiłek złożył się na sukcesy w konkursach, olimpiadach i na egzaminach zawodowych.

Pan Dyrektor życzył wszystkim wysokich wyników w nadchodzącym egzaminie maturalnym.

Podziękowania, życzenia sukcesów oraz upominki dla kończących klas przekazał również zaproszony gość – pan doktor Łukasz Olipra – przedstawiciel związanej naszą szkołą Społecznej Akademii Nauk.

Nastąpiło długo oczekiwane wręczenie świadectw, dyplomów, nagród książkowych oraz listów gratulacyjnych dla rodziców przez dyrektora szkoły. Tegoroczni absolwenci otrzymali również drobne upominki od młodszych koleżanek i kolegów.

Po części oficjalnej program artystyczny przedstawili uczniowie klas 3s, 3TE, 3TFM oraz 3TRG przygotowani przez wychowawców: panią profesor Izabelę Osiecką, Małgorzatę Malak, pana Andrzeja Winnickiego Hul oraz Wojciecha Ząbka.

Uroczystością kierował Samorząd Uczniowski z opiekunem – panem profesorem Arturem Filą.

Drodzy Maturzyści!

Dziękujemy Wam za lata wspólnie spędzone w murach naszej szkoły. Życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym, wielu sukcesów w dorosłym życiu oraz optymizmu w oczekiwaniu dni, które nadejdą. Niech omijają Was troski i smutki, a towarzyszy radość, akceptacja i nadzieja. Niech każdy dzień będzie lepszy od poprzedniego, a drogowskazem staną się słowa piosenki popularnego zespołu Dżem: „Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, (…) idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć”. POWODZENIA!!!

 Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz Koleżanki i koledzy z klasy 3TE, 3TFM, 3TRG i 3s

Skip to content