WYBORY NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA EKONOMIKA

W dniu 30.09.2022 Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika. Do ścisłego finału naszej imprezy zakwalifikowało się pięciu chłopców wybranych w głosowaniu, w którym wszystkie dziewczyny z naszej szkoły wybierały swoich kandydatów. Do finałowej piątki dostali się:

Filip Wojtala z klasy 4TRG

Kacper Bortkiewicz z klasy  4f

Hubert Jaworski z klasy 1e2

Gabriel Kotarba z klasy 1r

Jakub Pietrzak z klasy 4TRG

Okazało się, że podczas konkursu chłopcy musieli ujawnić swoje ukryte talenty w wielu konkurencjach. Ich wysiłki oceniło jury w składzie:
– Pani Izabela Osiecka
– Pani Marzena Bojanowska
– Przedstawicielka dziewcząt Ekonomika, Inga Kmiecik z klasy 4e
Chłopcy musieli wykazać się sprawnością manualną (wiązanie krawata), umiejętnościami sportowymi (tenis stołowy), okazać empatię i wrażliwość podczas rozmowy z dziewczyną na trudne tematy, nałożyć makijaż no i na koniec wykazać się różnorodną wiedzą w quizie dla prawdziwego mężczyzny.
Wszyscy chłopcy starali się rzeczywiście mocno i walka była niezwykle wyrównana. Ostatecznie jury zadecydowało, iż miano Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika w tym roku przypadnie Filipowi Wojtale z klasy 4TRG. Zwycięzca został ukoronowany i otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zestaw kosmetyków męskich. Wszyscy chłopcy biorący udział w zabawie otrzymali też po czekoladzie, aby mogli zregenerować nadwątlone siły. Ponadto pani bibliotekarka Marzena Bojanowska przekazała pięć książek dla naszych finalistów (za co bardzo dziękujemy).

Zabawę przygotował i prowadził Samorząd Ekonomika.

Artur Fila (opiekun SU)

Skip to content