INDEKS DLA PATRYKA KURNIKA

Patryk Kurnik zajął 9. miejsce w XVIII-ej edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Patryk jest wśród 10 najlepszych uczniów w Polsce. Jest najlepszy na Dolnym Śląsku , Opolszczyźnie i Lubuskim. W toku trzystopniowych eliminacji zdystansował 5017 uczniów, którzy zgłosili się do zawodów.

Bardzo się cieszę ze zwycięstwa, bo solidnie przygotowywałem się do finału olimpiady. Powtarzałem zagadnienia z poprzednich edycji i dotyczące hasła zmiennego. Marzyłem o tytule laureata, ale nie spodziewałem się tak wysokiego miejsca. Jest to dla mnie najlepsza nagroda za trud włożony w przygotowania. Zdobytą wiedzę będę chciał wykorzystać w przyszłości w praktyce.mówi Patryk Kurnik uczeń kl. 4TE.

Swojej radości nie kryje również pani Jolanta Brońska – opiekun merytoryczny zwycięzcy:Jestem niezmiernie szczęśliwa ze zwycięstwa Patryka. Wygranej życzyłam mu z całego serca. Jego ciężka praca oraz trud włożony w przygotowania zaowocowały 9. miejscem w XVIII Olimpiadzie Przedsiębiorczości. Dumna jestem z Patryka. Spełniło się moje marzenie.

Zawody centralne odbyły się 6. kwietnia br. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wyłoniły one 25 laureatów spośród ponad 5 tysięcy licealistów zgłoszonych do eliminacji szkolnych, które miały miejsce w grudniu 2023 r. Patryk  znalazł się wśród 10 najlepszych zawodników:

Uczestnicy Olimpiady wykazali się umiejętnością samodzielnego przyswajania wiedzy wykraczającej poza wymogi szkolne. Uczniowie biorący udział w Olimpiadzie powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, ekonomii, zarządzania i prawa oraz w tym roku z zarządzania projektami – te zagadnienia zawierają 42 publikacje, tj. podręczniki i publikacje, czasopisma oraz opracowania z różnorodnych dziedzin bezpośrednio związanych z przedsiębiorczością. Wśród pozycji na liście znajdują się opracowania, które stanowią źródło wiedzy z obszarów takich jak: marketing, finanse, psychologia społeczna oraz zarządzanie, akty prawne i roczniki statystyczne GUS.

Wielkie słowa uznania dla Patryka. Gratulacje!!!!!!!

W czerwcu odbędzie się uroczysta Gala XVIII edycji  Olimpiady Przedsiębiorczości

Opiekun Jolanta Brońska

Z listą laureatów można zapoznać się na stronie: Aktualności || Olimpiada Przedsiębiorczości

Skip to content