KAUFLAND POLSKA WSPIERA EKONOMIK

W lipcu 2023 roku Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia zawarł umowę z Kauflandem Polska Markety sp. z o. o. sp. j, dzięki której nasza szkoła otrzymała 32 laptopy. Umożliwiło to modernizację dwóch pracowni komputerowych, co unowocześniło i poprawiło jakość pracy w gabinetach przedmiotów zawodowych.

Przekazanie laptopów odbyło się w lipcu, dyrektor szkoły Pan Krzysztof Osiak odebrał je w siedzibie Firmy.

Dużym zaangażowaniem w czasie realizacji projektu wykazał się absolwent naszej szkoły Pan Adam Krawczyk, który pamięta o dawnej szkole i zainicjował możliwość współpracy Kaufland Polska z Zespołem Szkół Ekonomicznych.

Przekazanie sprzętu jest dla Zespołu Szkół Ekonomicznych bardzo ważnym gestem potwierdzającym zaangażowanie Kaufland Polska Markety sp. z o. o. sp. j. we wspieranie edukacji .

Składamy serdeczne podziękowania i liczymy na dalszą współpracę. Podarowane laptopy wyraźnie poprawiły jakość pracy w naszej szkole.

Skip to content