KONKURS BLUZA EKONOMIKA ROZSTRZYGNIĘTY

Wiemy już, jak będzie wyglądał wzór, który znajdzie się na naszych szkolnych bluzach. Po ogłoszeniu konkursu na symbol naszej szkoły, SU otrzymał bardzo dużo zgłoszeń z różnorodnymi projektami. Okazało się, że uczniowie Ekonomika są naprawdę kreatywni i jury w składzie – pan dyrektor Krzysztof Osiak, panie wicedyrektorki – Izabela Osiecka i Mirosława Ryś, pani prof. Magdalena Czerniatowicz i nasz Samorząd Uczniowski miało bardzo trudne zadanie z wyłonieniem najlepszego projektu. 39 osób z kilkunastu klas przesłało około 50 propozycji i większość z nich była naprawdę interesująca.

Po kilkukrotnych spotkaniach jury zdecydowało, że zwycięzcą konkursu została Aleksandra Lema z klasy 5r i jej projekt będzie ozdabiał nasze szkolne bluzy. Gratulujemy Oli kreatywności i cieszymy się, że będziemy mieli takie świetne logo na bluzach Ekonomika.

Skip to content