KANDYDACI DO SU

Hej, mam na imię Emilka i jestem uczennicą klasy 1r, jedno z moich zainteresowań to rysowanie. Chciałabym dołączyć do samorządu, ponieważ myślę, że to świetny pomysł, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o tej szkole, moim celem jest ulepszyć dni szkolne zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Miłego dnia:]

Mam na imię Patryk, jestem uczniem klasy 3e. Staram się konsekwentnie dążyć do postawionych przeze mnie celów oraz cały czas się rozwijać. Jestem otwarty, pomocny, pewny siebie i skrupulatny w wykonywaniu powierzonych mi zadań.

Hejka! Nazywam się Klaudia. Jestem człowiekiem otwartym, życzliwym, zawsze chętnie służę pomocą innym. Jestem odpowiedzialna i wytrwała, kiedy jestem zobowiązana do zrobienia czegoś, to zawsze dotrzymuję słowa. Wytrwale dążę do celu, jestem uparta.

Cześć wszystkim jestem Marysia, chodzę do klasy 2fg na profil graficzny. Na co dzień bardzo lubię gotować, tańczyć, a kiedy nadarzy się okazja to podróżować i poznawać świat. Startuje na stanowisko przewodniczącego ze względu na to że jestem osobą chętną do działania oraz mam dużo pomysłów na urozmaicenie codziennego życia w naszej szkole. Liczę na wasz kredyt zaufania w postaci oddanego na mnie głosu.

Nazywam się Julia i chodzę do 3 klasy na profil reklamy. Nie znalazłam się tam z przypadku, ponieważ moją pasją jest rysowanie. Robię to od dziecka. A dzięki temu kierunkowi mogę się dalej rozwijać. Weekendy najczęściej spędzam w schronisku, gdzie pracuję. Jestem tam opiekunką zwierząt. Wymaga to dużej odpowiedzialności, dlatego sądzę że będę dobrą kandydatką do samorządu.

Mam na imię Ania, chodzę do klasy 3r. Jeśli chodzi o hobby to trenuję od roku pole dance, a na co dzień zajmuję się stylizacją paznokci i pracuję jako kelnerka w restauracji. Moimi pierwszymi propozycjami dla nowego SU są:

  1. Gorące dania w sklepiku (zupki chińskie/gorące kubki lub coś innego)
  2. Zagospodarowanie patio
  3. Dni tematyczne

Czekam na propozycje innych kandydatów!

Skip to content