POMOC LILIANNIE

W ostatnich dniach przed Świętami Wielkanocnymi okazało się, że kolejny raz musimy zmobilizować społeczność Ekonomika do pomocy Liliannie Fulbiszewskiej. Liliannka to pięcioletnia córka naszej byłej uczennicy, która bardzo ciężko zachorowała na nowotwór mózgu. W zeszłym roku SU zorganizował zbiórkę funduszy na leczenie dziewczynki w szpitalu we Włoszech. Zebraliśmy wtedy 1361 zł.

Okazało się jednak, że konieczna jest kolejna zbiórka, gdyż koszty leczenia okazały się bardzo wysokie, a szpital zażądał funduszy na dalsze leczenie. Dlatego po raz kolejny SU poprosił o wsparcie Liliannki  w walce z chorobą. Dzięki (miedzy innymi) naszym wpłatom udało się zebrać wymaganą sumę i leczenie może być kontynuowane. Tym razem w ciągu tylko dwóch dni zebraliśmy 1173 zł.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły za okazane serce. Kilka dnie temu napisała do mnie mama Lilianny, pani Marta Fulbiszewska i w bardzo emocjonalnym mailu serdecznie podziękowała za pomoc, a swoją wiadomość zakończyła słowami „Być częścią takiej społeczności to zaszczyt” i w zupełności się z Nią zgadzam. Dziękujemy!

Artur Fila, opiekun SU

Skip to content