STUDNIÓWKA 2019

19. stycznia 2019 w sali balowej Hotelu „ESPERANTO” odbył się bal uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy. W ten wieczór świętowały klasy: 3 LO z wychowawcą p. Wojciechem Ząbkiem, 4 TE1 z wychowawcą – p. Magdaleną Urbańską – Maluchą, 4 TE2 z wychowawcą – p. Jolantą Brońską, 4 TOR z wychowawcą – p. Agatą Rogóż. Bal rozpoczął się uroczystym odtańczeniem Poloneza, a w rytm muzyki podążali również: Szanowny Gość starosta świdnicki p. Piotr Fedorowicz Dyrektor p. Krzysztof Osiak, p. Wicedyrektor Jacek Bernacki, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Uczniowie.

Po wyśmienitym obiedzie nadszedł czas na odrobinę rozrywki. Uczniowie klas maturalnych przygotowali pod opieką pani J. Brońskiej przedstawianie ukazujące życie typowego ucznia na lekcji biologii, matematyki i lekcji wychowawczej. Super była zabawa.

Wszyscy serdecznie podziękowaliśmy p. Agnieszce Śladowskiej za zorganizowanie tak cudownej zabawy. Po programie artystycznym nadszedł czas na zabawę. Maturzyści oraz nauczyciele ruszyli na parkiet pokazując swoje umiejętności taneczne, a wszystko przy wspaniałej muzyce DJ. Cudowna atmosfera, wyśmienite jedzenie i miła obsługa pozwoliły bawić się świetnie wszystkim do białego rana.

Jolanta Brońska

Magdalena Urbańska – Malucha

Agata Rogóż

Wojciech Ząbek

www.doba.pl

 

 

Skip to content