EKONOMIK V LO TUŻ ZA PODIUM W FINALE STREFY WAŁBRZYSKIEJ W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

25. stycznia 2019 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów odbył się Finał Strefy Wałbrzyskiej w Piłce Siatkowej Chłopców. Do rywalizacji stanęły 4 najlepsze drużyny szkolne z regionu wałbrzyskiego, wyłonione z mistrzów i wicemistrzów powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, ząbkowickiego i kłodzkiego.

W ścisłym finale wystąpiły: II LO Wałbrzych, I LO Świdnica, IV LO Wałbrzych oraz ZSE V LO Świdnica. Po zaciętej rywalizacji (oba mecze półfinałowe kończyły się po tie breakach) klasyfikacja końcowa finału strefy wałbrzyskiej wyglądała następująco:

  1. IV LO Wałbrzych
  2. I LO Świdnica
  3. II LO Wałbrzych
  4. ZSE V LO Świdnica

Miejsce tuż za podium zawsze pozostawia trochę niedosytu, natomiast fakt, iż nasza drużyna składała się wyłącznie z uczniów klas pierwszych i drugich napawa optymizmem na przyszłość. Był to już piąty z rzędu finał strefy wałbrzyskiej naszych siatkarzy, co potwierdza, że jesteśmy prawdziwą czołówką w regionie w tej dyscyplinie sportu.

Skład: Antoniak Michał, Mikulski Grzegorz, Juralewicz Mateusz, Uracz Kacper, Styczeń Krystian, Smagło Adrian, Targosz Wiktor, Hajduk Patryk (wszyscy 2 LO), Boguń Piotr, Ciunajtis Filip, Wyroba Konrad, Hawryło Sławomir.

Trener: Michał Tomiałowicz

Skip to content