BRĄZOWE MEDALE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW!!!!!

W dniu 14. lutego 2019 w Wałbrzychu odbył się Finał Strefy Wałbrzyskiej w piłce nożnej halowej chłopców. W zawodach wzięli udział mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego i ząbkowickiego. Nasza drużyna po wygraniu grupy eliminacyjnej, dotarła do ścisłego finału imprezy. Niestety przez rażące błędy sędziego kończymy zawody na 3. miejscu w dawnym województwie wałbrzyskim. Patrząc na ilość szkół, popularność piłki nożnej i wysoki etap zawodów, to i tak bardzo dobry wynik, za co chłopakom należą się ogromne gratulacje.

Najlepszym zawodnikiem drużyny został uznany Mateusz Gładysz.

Skład naszej drużyny: górny rząd od lewej trener Wojciech Ząbek, Jakub Białas, Jakub Ciosek, Szymon Kopacz, Kacper Szczepaniuk, Szymon Porabik, Mateusz Gładysz, Jakub Sikora, dolny rząd od lewej Paweł Czarny, Marcin Bieniasz, Jakub Bochnia, Sebastian Sieradzki.

Skip to content