V LO Z AWANSEM DO FINAŁU STREFY WAŁBRZYSKIEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Po zwycięstwie w powiece świdnickim przyszedł czas na grę w dalszym etapie. Reprezentacja  naszej szkoły  bardzo dobrze spisała się w rozegranym 15.02.2019 w półfinale strefy wałbrzyskiej, który odbył się w hali mistrzów sportu w Wałbrzychu. W pierwszym meczu nasza szkoła rywalizowała z drużyną z Zespołu Szkol nr 4 z Wałbrzycha.  Po udanym początku i kontrolowaniu gry w dwóch kwartach, nasze dziewczyny ostatecznie  musiały uznać wyższość rywalek 19:11. Jednak już w drugim meczu z zespołem z „Energetyka” Wałbrzych bez większych problemów zwyciężyły 20:14, co dało nam awans do ścisłego finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się już 19.02.2019 w Wałbrzychu.

Skład naszej reprezentacji: Julia Furmankiewicz, Natalia Kondracka, Julia Zwolińska, Martyna Zwolińska, Oliwia Szyszka, Malwina Bober, Paulina Wazner, Martyna Wierzbicka, Katarzyna Kołtunowicz, Magda Kania. Pani Trener Katarzyna Czapla.

Skip to content