WYBORY NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA EKONOMIKA

W dniu 04.10.2019 Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika. Do ścisłego finału naszej imprezy zakwalifikowało się pięciu chłopców wybranych w głosowaniu, w którym wszystkie dziewczyny z naszej szkoły oddały swoje głosy, a najwięcej tychże głosów zdobyli:

– Robert Grodek z klasy 4TE1

– Piotr Boguń z kl 2LO

– Aleks Grzywiński z klasy 1TFM

– Patryk Krogul z klasy 1TFM

– Kacper Styczeń z klasy 1s

Okazało się, że podczas konkursu chłopcy musieli ujawnić swoje ukryte talenty w wielu konkurencjach. Ich wysiłki oceniło jury w składzie:

  1. Pani Jolanta Brońska
  2. Pani Marzena Bojanowska
  3. Przedstawicielka SU Katarzyna Brodziak z klasy 3TOR

Chłopcy musieli wykazać się sprawnością manualną (wiązanie krawata), umiejętnościami kuchennymi (obieranie jabłek) oraz tanecznymi, a także umiejętnością rozróżniania kolorów. Ostatnią konkurencją był quiz sprawdzający wiedzę naszych panów o świecie kobiet.

Wszyscy chłopcy starali się rzeczywiście mocno i walka była niezwykle wyrównana. Ostatecznie jury zadecydowało, iż miano Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika w tym roku przypadnie Piotrowi Boguniowi z klasy 2LO. Zwycięzca został ukoronowany i otrzymał pamiątkowy dyplom. Wszyscy chłopcy biorący udział w zabawie otrzymali też po czekoladzie, aby mogli zregenerować nadwątlone siły.

Zabawę przygotował i prowadził Samorząd Ekonomika.

Artur Fila (opiekun SU)

Skip to content