MISTRZ PIÓRA 2020

W tegorocznym szkolnym konkursie kaligraficznym „Mistrz Pióra 2020” wzięło udział 6 uczennic naszej szkoły. Tematem konkursu była twórczość Marka Grechuty, co stanowiło całość z wcześniej przygotowanym porankiem poetyckim. Należało wybrać jeden utwór tego artysty i przepisać go na białej kartce formatu A4 piórem lub długopisem. Konkurs odbywa się co roku i adresowany jest do wszystkich uczniów ZSE. Wyniki tegorocznej edycji przedstawiają się następująco: 1. miejsce – Emilia Brodziak z klasy 1TFM, 2. miejsce Katarzyna Brodziak z klasy 3TOR, 3. miejsce Roksana Braszka z klasy 1g. Podziękowania za udział dla: Klaudii Klimy, Klaudii Tomasik z klasy 3TOR oraz Zofii Mały z klasy 1TFM. Serdeczne gratulacje! Na wszystkie uczestniczki czekają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które zostaną wręczone zaraz po powrocie do szkoły.

Bardzo się cieszę z dużej aktywności naszych uczniów w konkursach czytelniczych i plastycznych. Na uwagę zasługuje Zofia Mały, Klaudia Klima, Klaudia Tomasik, Katarzyna Brodziak, które wzięły udział we wszystkich konkursach w tym roku szkolnym! A Katarzyna Brodziak już dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce w „Mistrzu Pióra” w 2018 i w 2019 roku.

Marzena Bojanowska

Skip to content