DOMINIKA TRESTKA FINALISTKĄ XXIV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ

W tym roku „ olimpiada biblijna” czyli Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej został, z powodu pandemii, przeniesiony z miesięcy wiosennych na wrzesień. Uczniowie , którzy przygotowali się do niego w ubiegłym roku szkolnym, mogli wykazać swoją wiedzę rozwiązując testy online. Dominika Trestka, z kl. 3TE, zdobyła największą ilość punktów w etapie szkolnym. W II etapie –diecezjalnym – wypracowała drugi najwyższy wynik, co kwalifikowało ją do ścisłego finału czyli części ustnej.

2. października 2020r. w Wałbrzychu, w siedzibie Civitas Chistiana, uczestnicy odpowiadali przed komisją i dopiero piąta runda „dogrywki” wyłoniła troje zwycięzców.

Przed Dominiką finał ogólnopolski – znalazła się w gronie 100 najlepszych uczniów z całego kraju. Gorąco gratuluję Dominice jej sukcesu i dziękuję za cały zapał i wysiłek włożony w przygotowania. Zachęcam wszystkich byście, tak jak Dominika, próbowali swoich sił w konkursach i olimpiadach – może i na Was czeka sukces – nie dowiecie się jeżeli nie spróbujecie J

Jolanta Mączyńska

Skip to content