NASI STYPENDYŚCI

Miło nam poinformować, że dwoje naszych uczniów otrzymało Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysoką średnią ocen końcoworocznych w roku szkolnym 2019/2020! Są to uczniowie klasy drugiej o specjalności technik ekonomista Patryk Kurnik oraz Roksana Braszka z grafiki i poligrafii.

Roksana uzyskała średnią ocen 4,89 oraz wzorowe zachowanie. Jest to zdolna, utalentowana artystycznie uczennica angażująca się w konkursy plastyczne, czytelnicze. Jej hobby to rękodzieło – szydełkowanie.

Prace Roksany umieszczone na profilu Facebook

 

Patryk uzyskał najwyższą średnią ocen wśród klas ponadgimnazjalnych 5,58 oraz wzorowe zachowanie. Jego zeszłoroczne sukcesy to: 13. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Mitologii Greckiej i Rzymskiej – nauczyciel prowadzący Pani Agnieszka Szkolak – Osiak, był finalistą Ogólnopolskiego Konkursu „Poznaj swoje prawa pracy” PIP Warszawa – nauczyciel prowadzący Pani Alicja Synowska, zakwalifikowanie się do II etapu (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) Ogólnopolskiej Olimpiady z Przedsiębiorczości – SGH Warszawa – nauczyciel prowadzący Pani Jolanta Brońska, II etapu (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) Ogólnopolskiej Olimpiady z Przedsiębiorczości i Zarządzania – Politechnika Częstochowska – nauczyciel prowadzący Pani Jolanta Brońska oraz II etapu (etap diecezjalny w kurii biskupiej w Świdnicy) Ogólnopolskiej Olimpiady z Teologii Katolickiej – nauczyciel prowadzący Pani Jolanta Mączyńska. Patryk to uczeń mocno angażujący się w prace na rzecz szkoły i jej promocji w środowisku.

Skip to content