PATRYK KURNIK FINALISTĄ ELIMINACJI CENTRALNYCH XVIII OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 2. marca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyły się okręgowe eliminacje XVIII Olimpiady Przedsiębiorczości. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Sędkowska i Patryk Kurnik z klasy 4TE.

Hasło przewodnie olimpiady w tym roku brzmi: „Biznes i Zarządzanie, hasło zmienne: „Zarządzanie projektami”.

W 2023 roku, w eliminacjach z naszego okręgu wzięło udział 923 uczniów, zaś do II etapu zakwalifikowało się 248 uczniów. Świadczy to o bardzo wysokim poziomie i trudności olimpiady. Uczniów biorących udział było razem 5017 uczniów

Eliminacje okręgowe składały się z dwóch etapów  tego samego dnia:

a) I etap rozwiązanie testu wiedzy o wysokim stopniu trudności – 50 uczniów w II etapie

b) II etap rozwiązanie zadania sytuacyjnego w grupach 5 osobowych

Po dwóch etapach trudnych zmagań Patryk Kurnik znalazł się wśród 50 najlepszych uczniów. Zajął 8. miejsce i jako finalista reprezentuje woj. dolnośląskie, lubelskie i opolskie w eliminacjach centralnych w Szkole Głównej Handlowej.

Niesamowity sukces ucznia naszej szkoły Patryka Kurnika, jest wśród 100 finalistów eliminacji centralnych XVIII Olimpiady Przedsiębiorczości w Polsce .

Gratulacje!

Trzymamy kciuki za Patryka.

Opiekun: Jolanta Brońska

https://www.olimpiada.edu.pl/aktualnosci/index/id/380

Skip to content