SZKOLNA GAZETKA „E-EKONOMIK”

Nareszcie jest! Nowy numer naszej szkolnej gazetki! A w niej: wywiady z nauczycielami, absolwentami, opisy naszych pasji, recenzje, porady, sondaże, krzyżówki tematyczne. Ogromne podziękowanie za zredagowanie kolejnego numeru gazetki dla: Nikoli, Roksany, Dominika, Magdaleny, Kateryny, Franciszka, Justyny, Natalie, Natalii, Katarzyny, Patryka i Jakuba – uczniów z każdego kierunku nauczania w naszej szkole. Mamy pracowitych Członków Redakcji.

Z przyjemnością przyjmiemy kolejnych chętnych do współpracy! Nie bójcie się wyzwań, dołączcie do nas i rozwijajcie swoje zainteresowania! Zapraszamy!

Kontakt mailowy: bibliotekaekonomika@wp.pl lub na MS TEAMS z każdym z czterech opiekunów.

Marzena Bojanowska

Magdalena Czerniatowicz

Agnieszka Kawałko

Jacek Świątkowski

SZKOLNA GAZETKA „E-EKONOMIK” – WYDANIE NR 2/2021


POPRZEDNIE WYDANIA:

SZKOLNA GAZETKA „E-EKONOMIK” – WYDANIE NR 1/2021

Skip to content