XVII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

31. stycznia 2022 poznaliśmy wyniki eliminacji szkolnych XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbyły się w naszej szkole 6. grudnia 2021. Hasło przewodnie Olimpiady w tym roku brzmi: „Strategie inwestowania na rynku kapitałowym”.

Eliminacje odbywały się równocześnie w szkołach średnich w całej Polsce. Uczniów biorących udział było razem 4048 uczniów.

W Polsce jest 5 komitetów okręgowych, które organizują olimpiadę. My należymy do okręgu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W eliminacjach z naszego okręgu wzięło udział 730 uczniów, zaś do II etapu przejdzie 245. Świadczy to o bardzo wysokim poziomie trudności olimpiady.

Zawody trwały 60 minut, podczas których uczniowie rozwiązywali test składający się z 50 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności.

Eliminacje szkolne XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości – progi punktowe i listy osób zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych na stronie:

https://www.olimpiada.edu.pl/aktualnosci/index/id/354

W naszej szkole najlepsi byli:

Patryk Kurnik z klasy 3TE

Karolina Gawrońska z klasy 3TE

Weronika Matuszok z klasy 3e

Martyna Trelewska z klasy 3TE

Gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach okręgowych!!!!!

Koordynator OP

Jolanta Brońska

Skip to content