WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

W dniu 22. kwietnia 2022r. klasy 3TRG oraz 3r wybrały się do Wrocławia wraz z opiekunami Panią Anną Lariną Dzimirą, Panią Izabelą Osiecką oraz Panią Agatą Rogóż.

Celem był udział w wystawie Van Gogh Multi-Sensory Exhibition. Prace słynnego artysty zostały zaprezentowane dzięki technologii Digital Art. 360, co przenosi widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza. Uczniowie obejrzeli obrazy artysty wyświetlane jako wielkoformatowe, tętniące kolorami płótna. Cały cykl wizualny wystawy został wzbogacony nastrojową muzyką, co udoskonaliło wrażenie nowoczesnego obcowania ze sztuką.

Uczniowie odwiedzili również Centrum Technologii Audiowizualnych. To miejsce, które umożliwia realizację wszystkich etapów profesjonalnej produkcji filmowej i telewizyjnej. Znajduje się tam ekspozycja z Wytwórni Filmów – kostiumy, scenografie, sprzęt używany na planach filmowych.

Kolejne miejsce naszej wycieczki to Ogród Japoński, który jest namiastką prawdziwej japońskiej kultury. Mimo tego, że przyroda dopiero budzi się tam do życia, mogliśmy spędzić czas na przyjemnym, wiosennym spacerze…

Dopisała nam pogoda (nie padało…) i humory. A na koniec pyszne lody w McDonaldzie.

Agata Rogóż

Skip to content