SUKCES W „SUKCES NA BANK”

Drużyna z ZSE wśród 16 najlepszych drużyn

SUKCES NA BANK to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). W turnieju biorą udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach. Na podstawie dwóch etapów rozgrywek w szkołach (odbywających się za pomocą testu online) wyłoniono 16 najlepszych drużyn, które zaprezentują się w siedmioodcinkowym teleturnieju transmitowanym w TVP3. W finale zmierzą się ze sobą cztery najsilniejsze reprezentacje, które zawalczą o zwycięstwo w turnieju i główną nagrodę – 20.000 złotych.

W IV edycji turnieju Sukces na Bank zarejestrowało się aż 299 drużyn z całej Polski.

21 kwietnia o godzinie 10:00 uczniowie wypełniali test w ramach Etapu Międzyszkolnego, w którym brały udział 32 drużyny z całej Polski. Znamy już jego wyniki – poniżej publikujemy listę 16 najlepszych szkół w Polsce, które wywalczyły sobie awans do Etapu Telewizyjnego. Serdecznie gratulujemy!

Drużyna w składzie:

  1. Karolina Gawrońska 3TE
  2. Weronika Matuszok 3e
  3. Martyna Trelewska 3TE
  4. Patryk Kurnik 3TE
  5. Jakub Taraszkiewicz 3e

Trzymamy kciuki i czekamy na finał. Zmagania uczniów świdnickiego Ekonomika będzie można obejrzeć na antenie TVP3. O terminie transmisji poinformujemy w najbliższym czasie.

https://sukcesnabank.pl/aktualnosci/40/wyniki-etapu-miedzyszkolnego

Opiekun drużyny

mgr Jolanta Brońska

Skip to content