UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W dniu 24.06.2022 w hali sportowej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Była to doskonała okazja do podsumowania naszych wysiłków i ciężkiej pracy, której efektem były świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy. Szczególnym gościem naszej uroczystości była pani Anna Wierzbicka – Członek Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, która wręczyła nagrody finalistom XII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Pan Dyrektor Krzysztof Osiak wygłosił okolicznościowe przemówienie, w którym podsumował kończący się rok szkolny i gratulował sukcesów uczniom Ekonomika, a następnie wręczył wyróżniającym się uczniom nagrody i dyplomy, których w tym roku było bardzo dużo.

Na zakończenie część artystyczną zaprezentowała klasa 3f pod kierownictwem wychowawcy, prof. Łukasza Lesiowa. W tym roku była to wyjątkowa prezentacja umiejętności zawodowych tej klasy – zaprezentowali krótki film o naszej szkole, który płynnie połączył się z rzeczywistością, zadbali o nagranie całej uroczystości oraz o oprawę wizualną. Szczególne podziękowania należą się Kacprowi Bortkiewiczowi i Maciejowi Wojtczykowi za zaangażowanie w przygotowanie programu artystycznego i użyczenie swojego prywatnego sprzętu. Za całość uroczystości odpowiadał Samorząd Uczniowski.

No a teraz czekają nas dwa miesiące wakacji – do zobaczenia we wrześniu 😊

Artur Fila, opiekun SU

Skip to content