SPOTKANIE AUTORSKIE

„To nie błędy definiują człowieka, ale umiejętność radzenia sobie z nimi.”

[Agnieszka Karecka]

7. grudnia 2022 roku w progach Zespołu Szkół Ekonomicznych gościła pisarka Agnieszka Karecka. Młoda autorka książek dla młodzieży o tematyce obyczajowej, fantastycznej oraz romantycznej opowiedziała nam o niełatwym początku powstawania książek, pokrótce o fabule każdej z nich, drodze wydawniczej, doświadczeniach w poznawaniu innych twórców, o swoich upodobaniach czytelniczych. Zdradziła nam również tematy książek, które właśnie pisze. Chętnie odpowiadała na szereg pytań płynących od naszych czytelników, a także po spotkaniu udzielała wywiadów, pozowała do zdjęć oraz rozdawały autografy.

Pani Agnieszka z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego, trenerką akrobatyki, bibliotekarką a na co dzień żoną, mamą i miłośniczą książek.

Bardzo dziękujemy za owocne spotkanie, zachęcające młodzież do szukania własnej ścieżki rozwoju, którą może być właśnie pisanie książek. Należy się nie poddawać, wierzyć we własne możliwości i dążyć do realizacji marzeń.

Gorąco polecamy literaturę Agnieszki Kareckiej dostępną w bibliotece szkolnej:

„Po drugiej stronie jeziora” – tom 1 i 2

„Serce w mundurze”

„Żyć jest lepiej”

a także media społecznościowe, gdzie możecie być na bieżąco z twórczością i wydarzeniami związanymi z promocją książek:

Instagram:@agnieszka_karecka
Facebook: @ AgnieszkaKareckaStronaAutorska

Z niecierpliwością czekamy na kolejne książki i opowiadania oraz… na wizytę Pani Agnieszki w naszej szkole! A tymczasem życzymy kolejnych sukcesów literackich i radości w życiu osobistym! Powodzenia!

Nauczyciele bibliotekarze

Marzena Bojanowska

Agnieszka Kawałko

Skip to content