POMOC DLA ABSOLWENTKI EKONOMIKA!

Absolwentka naszej szkoły, Marta Fulbiszewska (Maczuba), która uczęszczała do naszej szkoły w latach 2004-2008, do klasy TE2, zmaga się z wielkim nieszczęściem – jej trzyletnia córeczka, Lilianna zachorowała niedawno na złośliwego guza mózgu. Zrozpaczeni rodzice szukają pomocy na opłacenie bardzo drogiej zagranicznej operacji ( podjął się jej szpital w Rzymie) – dlatego też Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować naszą szkolną zbiórkę na rzecz Lilianny. We wtorek zamierzamy odwiedzić każdą klasę z puszką i zbierać fundusze na operację Lilianki, a w środę SU na każdej przerwie będzie kwestował w tym samym celu. Mamy nadzieje że wszyscy razem (uczniowie, nauczyciele i pracownicy Ekonomika) zdołamy wesprzeć byłą uczennicę naszej szkoły. Liczymy na Waszą hojność.

P.S. Oto link ze zbiórką na rzecz Lilianny –  https://www.siepomaga.pl/liliannka

Skip to content