DZIEŃ CHŁOPAKA

W dniu 06.10.2023 Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika.  Do ścisłego finału naszej imprezy zakwalifikowało się pięciu chłopców wybranych w głosowaniu, w którym wszystkie dziewczyny z naszej szkoły wybierały swoich kandydatów. Do finałowej piątki dostali się:
Hubert Pajor z klasy 5r
Tomasz Kotula z klasy 5e
Jakub Danko z klasy 4r
Szymon Trzyna z klasy 2e1
Michał Łysoń z klasy 1 fg
Okazało się, że podczas konkursu chłopcy musieli ujawnić swoje ukryte talenty w wielu konkurencjach. Ich wysiłki oceniło jury w składzie:
Pani  Izabela Osiecka
Pani  Marzena Bojanowska
Przedstawicielka dziewcząt Ekonomika, Inga Kmiecik z klasy 5e
Chłopcy musieli wykazać się sprawnością manualną (wiązanie krawata), okazać empatię i wrażliwość podczas rozmowy z dziewczyną na trudne tematy, no i na koniec wykazać się różnorodną wiedzą w quizie dla prawdziwego mężczyzny.
Wszyscy chłopcy starali się rzeczywiście mocno i walka była niezwykle wyrównana. Ostatecznie jury zadecydowało, iż miano Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika w tym roku przypadnie Hubertowi Pajorowi z klasy 5r. Zwycięzca został ukoronowany i otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę od pani bibliotekarki. Wszyscy chłopcy biorący udział w zabawie otrzymali też po czekoladzie, aby mogli zregenerować nadwątlone siły.
Zabawę przygotował i prowadził Samorząd Ekonomika.

Artur Fila (opiekun SU)

Skip to content