ZWYCIĘSKIE SIATKARKI

22. lutego 2024 w hali sportowej naszej szkoły odbył się Finał Strefy Wałbrzyskiej w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: ZSE/V LO Świdnica (mistrz Powiatu Świdnickiego), I LO Wałbrzych (mistrz Powiatu Wałbrzyskiego), II LO Kłodzko (mistrz Powiatu Kłodzkiego), II LO Świdnica (wicemistrz Powiatu Świdnickiego).

Wyniki meczów:

Półfinały

I LO Wałbrzych – II LO Świdnica 1:2

ZSE/V LO Świdnica – II LO Kłodzko 2:0

Mecz o III miejsce:

I LO Wałbrzych – II LO Kłodzko 2:0

Finał:

ZSE/V LO Świdnica – II LO Świdnica 2:0

Zwycięstwo w turnieju oprócz tytułu mistrza strefy wałbrzyskiej, dało naszej drużynie również awans do ścisłego finału wojewódzkiego, który odbędzie się już 13. marca, a gospodarzem będzie również nasza szkoła.

Gratulujemy!!!

Skład drużyny: Julia Krasoń, Zuzanna Głowacka, Kinga Fąfara, Dagmara Knap, Natalia Skrzesińska, Zofia Chodorowska, Zuzanna Matuszak, Zuzanna Madziara, Maja Kaczmarczyk, Amelia Chmielewska, Aleksandra Rewers, Wiktoria Szychowska, Natalia Owoc, Mają Drapińska.

Trener: Michał Tomiałowicz

Skip to content