MAMY AWANS!!!

17. stycznia 2019 odbył się turniej piłki nożnej halowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych w Strzegomiu. Nasza szkoła była w czwartej grupie, w której znajdowały się również drużyny ze szkół: Zespół Szkół Mechanicznych, I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Nr 1. Po rozegraniu wszystkich meczy z każdym zespołem nasza drużyna zajęła I miejsce w grupie, jednocześnie awansowała do ścisłego finału powiatu świdnickiego, który odbył się tego samego dnia.

Do finału przystąpiły drużyny ze szkół z wygranych grup eliminacyjnych tj. II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych oraz Zespół Szkół ze Strzegomia oraz oczywiście reprezentacja naszej szkoły. Gra odbyła się systemem każdy z każdym. Po zwycięskim meczu z drużyną ze Strzegomia (2:0), nasza ekipa musiała uznać wyższość drużyny z II LO (0:1). Ostatni mecz ze szkołą z „Budowlanki” musieliśmy wygrać bądź zremisować, aby myśleć o awansie. Tak też się udało, mecz zakończył się remisem (0:0) co dało nam awans oraz możliwość grania w dalszych rozgrywkach piłki nożnej halowej.

Skład reprezentacji Zespołu Szkół Ekonomicznych: Jakub Białas, Szymon Kopacz, Marcin Bieniasz, Mateusz Gładysz, Jakub Bohnia, Jakub Sikora, Paweł Czarny, Sebastian Sieradzki, Jakub Ciosek, Kacper Szczepaniuk, Szymon Porabik.

Opiekun Katarzyna Czapla

 

Skip to content