KONKURS „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY” – ETAP REGIONALNY

W Okręgowym Inspektoracie Pracy we Wrocławiu odbył się 6. marca 2019 Regionalny Etap Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. To już drugi etap konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy, który towarzyszy programowi edukacyjnemu „Kultura bezpieczeństwa”.

Z tematyką dotyczącą przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej zmagało się 29 uczestników z 16 szkół ponadgimnazjalnych województwa dolnośląskiego. Organizatorzy podkreślali wyjątkowo wysoki poziom wiedzy uczestników.

Naszą Szkołę reprezentowały ponownie Paulina Słomska kl. 3TE1 i Daria Janik kl. 3TE2. Po pierwszym etapie dziewczęta dzieliły tylko 3 punkty. Po dogrywce Paulina zdobyła najwyższą liczbę punktów, tym samym została wytypowana z pierwszą lokatą do etapu centralnego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody rzeczowe w postaci tabletów oraz przepustkę do etapu centralnego, który odbędzie się w kwietniu br. w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy zwycięskiej Paulinie oraz Darii, dziękujemy za zaangażowanie, a gospodarzom za życzliwą atmosferę.

Opiekun Alicja Synowska

Skip to content