WYCIECZKA KLASY 1f DO SZKLARSKIEJ PORĘBY

14 października 2019, klasa 1f wraz z opiekunami p. Jadwigą Wróblewską i p. Łukaszem Lesiów, udała się na dwudniową wycieczkę integracyjną do Szklarskiej Poręby. Doskonałym środkiem transportu okazały się koleje dolnośląskie. W bardzo komfortowych warunkach dotarliśmy na miejsce. Po rozlokowaniu się w pokojach pensjonatu „Królowa Karkonoszy” wyruszyliśmy na spacer do Wodospadu Kamieńczyk. Po wypoczynku przy schronisku, wróciliśmy do centrum Szklarskiej Poręby skorzystać z atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada. Późnym popołudniem wróciliśmy do pensjonatu, na obiadokolację. Wieczorem integrowaliśmy się przy grach i zabawach, bilardzie i piłkarzykach.

Na drugi dzień po śniadaniu wyruszyliśmy na spacer po Szklarskiej Porębie. Po czasie na zakupy pamiątek oczekiwaliśmy na pociąg powrotny do Świdnicy.

Pogoda i aura na wycieczce była doskonała, co pomogło jeszcze bardziej przeżyć wspaniały czas wypoczynku i integracji. Pomysł dwudniowej wycieczki do drugiej stolicy Karkonoszy, po Karpaczu, okazał się bardzo dobrym pomysłem. Zapewne w przyszłości powrócimy w to piękne miejsce. Dziękuję klasie za wspaniałe zachowanie i dyscyplinę na wycieczce.

Łukasz Lesiów – wychowawca klasy

Film z wycieczki Kacpra Bortkiewicza


Skip to content