POŻEGNANIE MATURZYSTÓW OD SAMORZĄDU

Drodzy maturzyści,

Rok temu, kiedy zamieszczaliśmy pożegnanie klas maturalnych na szkolnej stronie internetowej, pocieszaliśmy się myślą że w następnym roku to już na pewno odbędzie się uroczysty apel w pełnej gali, wręczenie nagród, przemówienie dyrektora – nikt z nas nie przypuszczał że po upływie kolejnych 12 miesięcy będziemy znowu żegnać naszych absolwentów za pośrednictwem internetu.

Mimo tej nietypowej sytuacji chciałbym wam życzyć w imieniu samorządu szkolnego oraz wszystkich uczniów Ekonomika powodzenia na nowej drodze życia. Domyślam się, że niektórym z was ciężko będzie opuścić mury szkoły i w pełni wkroczyć w dorosłe życie. Spędziliście w tej szkole wiele czasu, wiele razem przeżyliście, oraz wiele się nauczyliście. Wynieśliście ze szkoły nie tylko wiedzę merytoryczną, ale także mnóstwo doświadczeń, wspomnień i pięknych chwil czy to z nauczycielami czy też przyjaciółmi z klasy. I choć czas spędzony w szkole staje się właśnie epizodem w waszym życiu mam nadzieję że był to epizod owocujący w doświadczenie, które pomogli wam zdobywać wasi wychowawcy oraz nauczyciele.

Jestem głęboko przekonany, że uzyskane w szkole przygotowanie do dorosłego życia, pozwoli wam pomyślnie zrealizować wasze plany i marzenia. Nadszedł czas rozstania. Wielu z nas z pewnością uroni niejedną łzę. Teraz zabierzecie ze sobą cały bagaż doświadczeń i wspomnień i wyruszycie w dalszą drogę. Żegnając się, życzę wam pomyślności, sukcesów i szczęścia. Mam nadzieje że czas spędzony w Ekonomiku zapamiętacie miło i często będziecie do niego wracać wspomnieniami.

Samorząd uczniowski ZSE

P.S. A poniżej zamieszczamy krótki filmik, jaki klasy trzecie (i 2 LO) przygotowały z okazji Waszego pożegnania. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba…

 

Skip to content