WYBORY NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO CHŁOPAKA EKONOMIKA

W dniu 01.10.2021 Samorząd Uczniowski już po raz kolejny zorganizował wybory Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika. Do ścisłego finału naszej imprezy zakwalifikowało się czterech chłopców wybranych w głosowaniu, w którym wszystkie dziewczyny z naszej szkoły oddały swoje głosy. Do finału dostali się:

– Mikołaj Pokój z klasy 4TOR

– Aleksander Bożek z klasy 4TE

– Miłosz Cwajna z klasy 4TOR

– Norbert Poradowski z klasy 3f

Okazało się, że podczas konkursu chłopcy musieli ujawnić swoje ukryte talenty w wielu konkurencjach. Ich wysiłki oceniło jury w składzie:

Pani Izabela Osiecka

Pani Marzena Bojanowska

Przedstawicielka SU Natalia Śliwa

Chłopcy musieli wykazać się sprawnością manualną (wiązanie krawata), umiejętnościami kuchennymi (obieranie jabłek) oraz pokazać swoją siłę fizyczną, a także wykazać się umiejętnościami fryzjerskimi. W ostatniej konkurencji finaliści musieli wyrecytować miłosny wiersz dla swojej wybranki.

Wszyscy chłopcy starali się rzeczywiście mocno i walka była niezwykle wyrównana. Ostatecznie jury zadecydowało, iż miano Najsympatyczniejszego Chłopaka Ekonomika w tym roku przypadnie Mikołajowi Pokojowi z klasy 4TOR . Zwycięzca został ukoronowany i otrzymał pamiątkowy dyplom. Wszyscy chłopcy biorący udział w zabawie otrzymali też po czekoladzie, aby mogli zregenerować nadwątlone siły.

Zabawę przygotował i prowadził Samorząd Ekonomika.

Artur Fila (opiekun SU)

Skip to content