AWANS DO FINAŁU POWIATU ŚWIDNICKIEGO KOSZYKARZY

5. stycznia 2024 w II Liceum Ogólnokształcącym w Świdnicy odbyły się eliminacje Mistrzostw Powiatu Świdnickiego w Piłce Koszykowej Chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: II LO Świdnica (gospodarz), I LO Świdnica, LO Świebodzice oraz ZSE Świdnica. Po bardzo dobrej grze nasza drużyna zwyciężyła w rywalizacji z kolegami ze Świebodzic oraz „Kasprowicza” oraz nieznacznie uległa II LO. Cała drużyna spisała się świetnie, a prawdziwymi liderami zespołu byli Kacper Baranowski, Erwin Wesołowski oraz Szymon Kiryłow. Wyniki dały awans naszej szkole do ścisłego finału, który odbędzie się już po feriach. Gratulujemy!!!

Skład drużyny: Kacper Baranowski, Michał Nowicki, Erwin Wesołowski, Szymon Kiryłow, Mateusz Ficek, Igor Cała, Maciej Fitrzyk, Piotr Jakubowski.

Opiekunem drużyny jest prof. Michał Tomiałowicz

Skip to content