DZIEŃ NAUCZYCIELA

Drodzy i szanowni Pedagodzy!

W jednym z najważniejszych dni w całym roku szkolnym – Dniu Nauczyciela, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia  Wam wszystkim.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły składają najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia zdrowia, wyrozumiałości oraz cierpliwości. Rozumiemy doskonale jak ważna, odpowiedzialna ale i trudna jest Wasza codzienna praca.

Rozumiemy też, że – jak pisał Henry Adams – „Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie można stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ” Dlatego nawet po ukończeniu naszej szkoły będziemy z wdzięcznością pamiętać to, czego nas nauczyliście.

Życzymy także takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, tych pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, a także cierpliwości i wytrwałości, aby praca z młodzieżą zrodziła wiele wspaniałych  owoców.

Na koniec chcemy przytoczyć słowa Ralpha Waldo Emersona, który powiedział że: „Nauczycielem jest ten, kto potrafi z trudnych rzeczy uczynić łatwe”. Możemy zaświadczyć, że nauczycielom Ekonomika z pewnością się to udaje.

Więc za wszystkie Wasze starania, świetne lekcje, pomoc w trudnych sytuacjach

DZIĘKUJEMY

Skip to content