OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH „W RYTMIE ZSE”

10. listopada 2023 odbyły się otrzęsiny klas pierwszych zorganizowane przez uczniów z klas drugich. Był rock, pop, disco polo, country oraz rap. Klasy rywalizowały między sobą w konkurencjach takich jak: prezentacja klasy, zaśpiewanie piosenki, bitwa taneczna, zawody sportowe, jaka to melodia, quiz oraz narysuj swojego wychowawcę 🙂

Umiejętności uczniów oceniało jury w składzie:

Pani wicedyrektor Izabela Osiecka

Pani wicedyrektor Mirosława Ryś

Przewodniczący szkoły Jakub Taraszkiewicz

Zwycięzcą tegorocznych otrzęsin została klasa 1e2 wraz z wychowawcą Panią Teresą Kuszczak. Klasa otrzymała puchar przekazany przez zeszłorocznych zwycięzców otrzęsin z klasy 2s. Dodatkowo klasie wręczono dyplom oraz bon na dzień bez pytania, kartkówek i sprawdzianów. Pozostałe klasy również otrzymały dyplomy. Po raz kolejny wyłoniono Króla i Królową otrzęsin. Tytuł Królowej otrzymała uczennica z klasy 1e1 natomiast tytuł Króla otrzymał uczeń z klasy 1fg.

Bardzo dziękuję za wspaniałe przygotowanie się do tego wydarzenia wszystkim uczniom z klas pierwszych i ich wychowawcom.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim uczniom z klas drugich, którzy zorganizowali tą imprezę oraz przygotowali pyszne ciasta i babeczki. Dziękuję wychowawcom klas drugich za pomoc i wsparcie.

Dziękuję również dziewczynom z klasy 2fg za uwiecznienie tego dnia w postaci zdjęć i filmików.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i zapraszamy do obejrzenia relacji z otrzęsin 🙂

Monika Trelak

 

Skip to content