SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ KARECKĄ

28. listopada 2023 roku ponownie w progach Ekonomika zawitała pisarka z Dzierżoniowa Agnieszka Karecka!

Pani Agnieszka z wykształcenia jest nauczycielką wychowania fizycznego, trenerką akrobatyki sportowej, zawodowo bibliotekarką, a prywatnie żoną, mamą i ogromną miłośniczką książek. Największą pasją stało się jednak pisanie, co udaje się realizować z powodzeniem. Na swoim koncie ma już kilka książek:

  1. Po drugiej stronie jeziora – tom 1
  2. Po drugiej stronie jeziora – tom 2
  3. Serce w mundurze
  4. Żyć jest lepiej
  5. Kolory naszych serc
  6. Stars among us
  7. Nie będzie z tego happy endu
  8. Kolacja z Jaredem Woolfem (pozycje 1-6 można wypożyczyć w naszej bibliotece).

Ale to jeszcze nie koniec Jej twórczości… Pani Agnieszka już pisze kolejne dwie książki, których tematykę zdradziła podczas spotkania. Opowiedziała także o początkach swojej twórczości, o trudnościach, które napotkała, ale też o ogromnym wsparciu swojej rodziny, przyjaciół oraz czytelników, bez których nic by nie powstało. W życiu kieruje się zasadą: „Lepiej spróbować, żeby nie żałować niż żałować, że się nie spróbowało”. Myślę, że tą myślą natchnęła niejednego do podjęcia próby w realizowaniu swoich marzeń, niekoniecznie tych związanych z pisaniem. Jednak swoim uporem i talentem ciągle udowadnia, że każdy może pisać. „Nawet nauczyciel wychowania fizycznego” J – jak sama powiedziała.

Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za miłe spotkanie! Zapraszamy do Ekonomika z kolejnymi książkami i sukcesami!

Ze swojej strony dziękuję naszym uczniom za miłą atmosferę i aktywny udział. Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Osiakowi, Pani Wicedyrektor Mirosławie Ryś oraz Pani Kindze Bujak, nauczycielowi bibliotekarzowi i uczennicom z Zespołu Szkół z Żarowa za przybycie. A naszej uczennicy Angelinie Warmuz za to, że zainicjowała spotkania z Panią Agnieszką, która prywatnie jest jej kuzynkąJ.

W imieniu Pani Agnieszki Kareckiej zapraszam do kontaktowania się z nią na portalach społecznościowych i śledzenia dalszego rozwoju Jej kariery.

Foto: Agnieszka Kawałko

Tekst: Marzena Bojanowska

Skip to content