SIATKARZE EKONOMIKA WICEMISTRZEM POWIATU ŚWIDNICKIEGO

Dnia 8. stycznia 2024 w hali II LO w Świdnicy odbył się Finał Powiatu Świdnickiego w piłce siatkowej chłopców. W finale spotkały się cztery najlepsze drużyny, wyłonione z gier eliminacyjnych. W pierwszych meczach nasza drużyna pokonała 2‑0 Zespół Szkół Mechanicznych, natomiast II LO Świdnica pokonało w takim samym stosunku LO Strzegom. W meczu o 3. miejsce ZSM wygrywa 2‑0 z LO Strzegom. W ścisłym finale po zaciętym meczu nasi siatkarze przegrywają 0‑2 z II LO i tym samym zdobywają tytuł wicemistrzów Powiatu Świdnickiego. Skład naszej drużyny: Damian Skowera, Jakub Danko, Hubert Chachoń, Patryk Jawień, Daniel Wielemborek, Szymon Ćwirko, Michał Słowikowski, Jakub Aniszewski, Kacper Jarosz, Julian Hałdaś i Grzegorz Kurjata.

Trenerem drużyny był Wojciech Ząbek

Skip to content