WYCIECZKA DO CHORWACJI

Krystalicznie czysta woda, wspaniały klimat, wąskie uliczki starówek, fantastyczne krajobrazy Dalmacji, to wszystko spotkacie w Chorwacji!

 

 

 

 

 

 

Program wycieczki:

Dzień I piątek [31.05.2019]

Wyjazd autokarem ze Świdnicy o godz. 18.00, nocny przejazd do Chorwacji przez Czechy, Austrię i Słowenię.

Dzień II sobota [1.06.2019]

 

 

 

 

 

 

Przyjazd do Chorwacji. Zwiedzania Parku Narodowego Krka znanego na całym świecie z licznych wodospadów i kaskad łączących jeziora krasowe położone na kilku poziomach. Niesamowita przyroda i krajobrazy, a także możliwość kąpieli zrekompensują trudy podróży. Przejazd do hotelu zakwaterowanie, obiadokolacja, wieczorny spacer po wyspie Ciovo.

Dzień III niedziela [2.06.2019]

Wycieczka do Splitu. Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana w Splicie. Split to drugie co do wielkości miasto Chorwacji i jednocześnie stolica Dalmacji. Ruiny pałacu Dioklecjana (wpisane na listę UNESCO) z biegiem czasu wtopiły się w zabudowę miasta, stając się integralną jego częścią. Dawne korytarze i komnaty to obecnie uliczki i pałacyki centrum Splitu.

 

 

 

 

Dzień IV poniedziałek [3.06.2019] Do południa dzień wolny wypoczynek na plaży. Po południu  wycieczka do Omiś miasta piratów położnego  nad Adriatykiem przy ujściu rzeki Cetiny tworzącej kanion u podnóża skalnego masywu Mosor. Kręte uliczki klimat południa to fantastyczne atuty tego miejsca. Dla chętnych rejs łodzią motorową w górę rzeki do kanionu rzeki Cetiny – niesamowite wrażenia gwarantowane!

 

 

 

 

Dzień V wtorek [4.06.2019]

Wypoczynek na plaży Spacer po wyspie Ciovo. Dla chętnych spacer lub przepłyniecie statkiem do pobliskiego Trogiru (drobne zakupy)

Dzień VI środa (5.06.2019)

Zwiedzanie Trogiru. Trogir to miasto-muzeum, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przez wielu turystów starówka Trogiru uważana jest za jedną z  najpiękniejszych w Chorwacji.

Dzień VII czwartek[6.06.2019)

Wyjazd w drogę powrotną. Po drodze pobyt i zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Plitwickie Jeziora składają się z szesnastu sporych rozmiarów i kilku mniejszych jezior. Woda tworząc piękne wodospady spływa swobodnie z najwyżej położonego jeziora zwanego Proscanskim do kanionu rzeki Korany. Różnica wysokości pomiędzy najwyższym punktem a najniższym to prawie 160m  Proponujemy  spacer po parku trasą zieloną C (zawiera spacer przez najciekawsze atrakcje parku,rejs łodzią po jeziorze Kozjak, oraz powrót panoramicznym autobusem.

 

 

 

 

Dzień VIII piątek (7.06.2019)

Nocny przejazd przez Słowenię, Austrię ,Czechy do Polski- powrót ok godz 9 Zakończenie wycieczki.

Zakwaterowanie: Noclegi  w Aparthotelu Villa  Malo More ***. Apartamenty znajdują się w okolicach Trogiru (Dalmacja Środkowa). http://villamalomore.hr/

 

 

 

 

 

Apartament składa się z dwóch sypialni dwuosobowych, pokoju dziennego z  kanapą. Pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizję, WiFi , aneks kuchenny z częścią jadalnianą, pościel i ręczniki, balkon  Obiekt jest 30 m od żwirowej plaży.

Wyżywienie: Śniadania  i obiadokolacje  HB w restauracji hotelowej  – śniadanie ,,szwedzki stół”, obiadokolacja serwowana – zupa, główne danie, deser + 1 napój (sok)

Cena:  880 zł

Cena zawiera: Przejazd autokarem lux – około 2800 km,  noclegi w apartamentach, ubezpieczenie  wyżywienie, wycieczki  w trakcie pobytu. (autokar do dyspozycji w całym okresie pobytu)

Cena nie zawiera: Biletów wstępu (Jeziora Plitwickie, Krka) ok 220 HRK, taksę klimatyczną  – 5 E.

Warunki uczestnictwa: Bezwzględne przestrzeganie regulaminu wycieczki, posiadanie ważnego dowodu osobistego, zgoda rodziców (opiekunów) , wplata 200 zł zaliczki do 15 stycznia (wymóg potwierdzenia rezerwacji hotelu)

Zapisy:  Jacek Bernacki

Dołącz do grupy naszej wycieczki na FB ! fanpage – Wycieczka do Chorwacji 31.05-7.06.2019

Skip to content