ZAPROSZENIE

Drodzy Państwo,

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy nieprzerwanie od 1991 roku kształci specjalistów w dziedzinie reklamy. Młodzi uczniowie prezentujący swoje prace, włączają się w bogatą i zapoczątkowaną wiele lat temu tradycję wystaw i współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ekonomicznych a Świdnickim Ośrodkiem Kultury.

Serdecznie zapraszamy zobaczyć to, co nam wychodzi, kiedy stawiamy pierwsze kroki w zawodzie. Mamy nadzieję, że uda się nam przybliżyć Państwu fascynujący proces powstania reklamy w jej kilku odsłonach.

Na wystawie zaprezentowane są prace uczniów I, II i III klasy kierunku reklamy. Szkice, projekty, rysunki, oraz eksperymenty z fotografii i wizualizacji.

Tegoroczny plakat do wystawy oraz zaproszenie zostały zaprojektowane przez uczniów naszej szkoły: autorzy projektu plakatu do wystawy – Bianka Rafalont i Klaudia Wolińska z klasy 3r, projekt grafiki do zaproszenia Klaudia Kowalkowska z klasy 2r.

Gratuluję wszystkim Młodym Twórcom pięknych prac i podjęcia wyzwań które stawia zawód – technik reklamy.

Zapraszamy na wernisaż wystawy 15. maja 2024 na godzinę 17.00 do Wieży Ratuszowej w Świdnicy.

Serdecznie podziękowania za możliwość prezentacji prac naszych uczniów i wsparcie dla: Świdnickiego Ośrodka Kultury, Pana Roberta Kukli, Pani Marty Ciućka, Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych, Salonu M-Dekor, Agencji Reklamowej M-art oraz Pani Profesor Agaty Rogóż.

Anna Larina-Dzimira

Skip to content