ZASTĘPSTWA
ZASTĘPSTWA NA 20. MAJA 2024 (poniedziałek)
M. CZUWARA – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 5 | kl. 3fg | matematyka, @M. Malak, s. 29 |
lekcja 6 | kl. 3fg | historia, P. Kryńska, s. 29, zamiast l. 8 w poniedziałek 20.05. |
lekcja 7 | kl. 4e | klasa na praktyce zawodowej |
lekcja 8 | kl. 2fg-f | lekcja biblioteczna, A. Kawałko, s. czyt. |
lekcja 8 | kl. 2fg-g | grupa zwolniona |
J. KOWAL – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 1 | kl. 3fg-g | grupa zwolniona |
lekcja 3 | kl. 4fg-g | grupa na praktyce zawodowej |
lekcja 4 | kl. 2s | psychoeduk, A. Czapracka-Sawko, s. 20, zamiast l. 0 w czwartek 23.05. |
A. FILA – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 3 | kl. 3r-A2 | geografia, J. Bernacki, s. 24 (ZP) |
lekcja 5 | kl. 2s | historia, A. Jackowiak, s. 20 (ZP) |
lekcja 6 | kl. 2s | geografia, J. Bernacki, s. 9, zamiast l. 8 w poniedziałek 20.05. |
lekcja 7 | kl. 2s | klasa zwolniona |
lekcja 8 | kl. 2e1-A1 | grupa zwolniona |
A. KAPUSTA – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 6 | kl. 1e2-A1
kl. 1e2-A2 |
cała klasa, j. angielski, A. Natanek, s. 12 |
A. BROSZCZAK – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 4-6 | kl. 4fg-g | grupa na praktyce zawodowej |
A. ROGOZIŃSKA – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 1-2 | kl. 4r | klasa zwolniona |
lekcja 3 | kl. 3e | lekcja biblioteczna, M. Bojanowska, s. czyt. |
M. CZERNIATOWICZ – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 5-6 | kl. 1fg-g
kl. 1fg-f |
cała klasa, zaj. opiekuńczo-wychowawcze, M. Pradelski, s. PK1 |
D. WAJS – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 1 | kl. 2e1-A2 | grupa zwolniona |
lekcja 3 | kl. 3r-A1 | geografia, J. Bernacki, s. 24 (ZP) |
P. POJASEK – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 0-1 | kl. 4fg
kl. 4e |
klasy na praktyce zawodowej |
I. OSIECKA – nauczyciel nieobecny | ||
lekcja 2-3 | kl. 1fg-f kl. 1fg-g |
cała klasa, j. angielski, A. Natanek, s. P5 |
lekcja 4-5 | kl. 1e1-A1 kl. 1e1-A2 |
cała klasa, j. angielski, A. Natanek, s. 14 |
W dniach 29.04. – 24.05.2024r. – kl. 4e i kl. 4fg – klasy na praktyce zawodowej.
W dniu 20.05.2024r. od godz. 9:00 w s. 5 – pisemny egzamin maturalny: JĘZYK POLSKI, PR.
W dniu 20.05.2024r. od godz. 9:00 w s. 32, s. 33, s. 34 – egzamin ustny: JĘZYK ANGIELSKI
ZAMIANY SAL
lekcja 4 | kl. 3e A. Jackowiak |
z s. 10 do s. 24 |
lekcja 2 | kl. 1r A. Rogóż |
z s. 5 do s. 4 |
lekcja 3-5 | kl. 4r A. Rogóż |
z s. 5 do s. 13 |
lekcja 7 | kl. 1r A. Rogóż |
z s. 5 do s. 13 |
lekcja 8-9 | kl. 3r A. Rogóż |
z s. 5 do s. 13 |
lekcja 6 | kl. 1e2-A1 A. Natanek |
z s. 26 do s. 20 |
lekcja 2-3 | kl. 1fg-g A. Natanek |
z s. 32 do s. P5 |
lekcja 7-8 | kl. 2e2-A1 M. Witowski |
z s. 32 do s. P5 |
lekcja 1 | kl. 3e I. Kasprzyk |
z s. 30 do s. 10 |
lekcja 2 | kl. 2e1 I. Kasprzyk |
z s. 33 do s. 10 |
lekcja 3 | kl. 1e1 I. Kapsrzyk |
z s. 33 do s. 25 |
lekcja 4 | kl. 1s I. Kasprzyk |
z s. 33 do s. 23 |
lekcja 1 | kl. 1fg-g J. Kowal |
z s. 34 do s. czyt. |
lekcja 4-5 | kl. 2e2-N2 J. Balawajder |
z s. 34 do s. czyt. |
lekcja 1-2 | kl. 2s I. Gregorczyk |
z s. 30 do s. 12 |
lekcja 4-5 | kl. 2e2-N1 A. Hubisz |
z s. 30 do s. 10 |
lekcja 6 | kl. 3e M. Ryś |
z s. 30 do s. 31 |